همین امروز نوبت بگیرید

کلینیک التیام نشیمنگاه با توجه به دارا بودن متخصص جراحی 24 ساعته امکان نوبت دهی سریع را برای شما فراهم آورده است به طوری که امکان نوبت دهی تا چند ساعت بعد از تماس را فراهم کرده است. همین امروز بیماری نشیمنگاهی خود را در کلینیک التیام نشیمنگاه درمان کنید. بیشتر بیماری های نشیمنگاهی از جمله بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی در بیماران درد زیادی وارد می کند به همین دلیل بیمار قصد دارد هز چه سریعتر این عارضه را درمان کند. ما در کلینیک التیام نشیمنگاه با در نظر گرفتن این موضوع امکان لیزر سریع این بیماری ها را فراهم کرده ایم.

همین امروز نوبت بگیرید

لیزر ناحیه مورد نظرقیمت
لیزر بواسیر4 میلیون تومان
لیزر کیست مویی4 میلیون تومان
لیزر شقاق مقعدی4 میلیون تومان
لیزر فیستول مقعد4 میلیون تومان
لیزر آبسه مقعد4 میلیون تومان

جهت دریافت مشاوره رایگان از متخصص شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

moshavere

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

 

چه بیماری های با لیزر درمان می شود؟

 • درمان هموروئید یا بواسیر با لیزر
 • درمان شقاق مقعدی یا فیشر با لیزر
 • درمان کیست مویی یا سینوس پیلونیدال با لیزر
 • درمان آبسه مقعدی با لیزر
 • درمان فیستول با لیزر

 

درمان بواسیر با لیزر به چه صورت است؟

بَواسیر یا هِموروئید به گشاد شدن رگ‌های وریدی در مجرای مقعدی می‌گویند که باعث درد، خارش یا خونریزی مقعدی می شود بواسیر به دو صورت داخلی و خارجی است که در هر دو حالت با لیزر درمان می شود.

در درمان بواسیر با لیزر پزشک متخصص اشعه لیزر را روی بافت های بواسیر متمرکز می کند و اشعه لیزر باعث تخریب و از بین رفتن بافت های بواسیر می شود. در این شیوه درمانی به دلیل دقت بالای لیزر به بافت های سالم اطراف بواسیر هیچ آسیبی وارد نمی شود.

فواید درمان بواسیر با لیزر

 • نیازی به بستری شدن بیماری نیست و زیر یک ساعت لیزر انجام می شود
 • انتقال بیماری های عفونی به دلیل عدم ارتباط مستقیم به صفر می رسد.
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • بدون نیاز به پاسنمان بعد از جراحی
 • احتمال بازگشت بواسیر بعد درمان با لیزر نزدیک صفر است.
 • به دلیل دقت بالای لیزر احتمال آسیب به عضلات مقعد وجود ندارد.
 • اجابت مزاج بعد لیزر بواسیر به راحتی می تواند انجام شود.
 • در کنار درمان بواسیر با لیزر همزمان می توان دیگر بیماری های نشیمنگاهی مانند شقاق را درمان کرد.
 • بر خلاف درمان جراحی بعد از لیزر درد، خارش، سوزش و خونریزی نخواهید داشت.

 

درمان کیست مویی با لیزر

کیست مویی یا سینوس پیلونیدال یکی از بیماری های شایع ناحیه نشیمنگاهی است که در ناحیه بالای باسن یعنی از استخوان دنبالچه تا مقعد ایجاد می‌شود. این عارضه زمانی اتفاق می افتد که مو به جای رشد به سمت سطح پوست به سمت داخل پوست رشد می کند و باعث ایجاد عفونت و آبسه می شود. قبلا برای درمان این عارضه از جراحی باز و بسته استفاده می شد ولی جدیدا به کمک لیزر انواع کیست مویی به صورت سرپایی زیر یک ساعت درمان می شود.

 

درمان شقاق مقعدی با لیزر

در گذشته برای درمان شقاق مقعدی از روش های جراحی (فیشرکتومی) استفاده میشد اما با پیشرفت علم لیزر، درمان شقاق و فیشر به صورت غیر تهاجمی، سریع و سرپایی با لیزر در یک جلسه انجام می پزیرد. شقاق مقعدی، یک بریدگی یا پارگی در لایه نازک و ظریف در مقعد شماست لیزر در یک جلسه می توان این زخم را درمان کند.

 

درمان فیستول با لیزر

منظور از فیستول مجرا یا سوراخ حاوی عفونت است که بین هر بافت طبیعی در بدن ممکن است رخ دهد. یکی از نواحی که احتمال بروز فیستول در آن زیاد است ناحیه مقعد است. درمان های متفاوتی برای فیستول مقعدی وجود دارد یکی از درمان های که این روزا بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است درمان فیستول مقعدی با لیزر است. این شیوه درمانی به دلیل عوارض پایین و عملکرد عالی مورد استقبال بیماران قرار گرفته است.

 

درمان آبسه مقعدی با لیزر

آبسه مقعدی یا آبسه آنورکتال عارضه ای دردناک است که باعث کیست و عفونت انباشته در اطراف مقعد می شود. برخی بیماران به آن جوش مقعدی نیز می گویند. آبسه مقعدی بسیار دردناک است که باعث تب و خستگی شدید می شود. در حال حاضر بهترین و سریع ترین روش درمان آبسه مقعدی درمان با لیزر است که به صورت سرپایی در 15 دقیقه الی نیم ساعت لیزر انجام می شود و احتمال عود آن نزدیک به صفر است.

 

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب