درباره ما

درباره مرکز ما بیشتر بدانید.

درباره کلینیک التيام نشيمنگاه​

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی به صورت تخصصی درمان می شوند که شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی  می باشد و با در اختیار داشتن آخرین و پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های لیزر، بیماری شما به بهترین نحو ممکن و در کمترین زمان بهبود می یابد.

همچنین فضای کلینیک کاملاً بهداشتی و آرام بوده و وسایل مورد استفاده در لیزر و جراحی با جدیدترین امکانات روز دنیا استریل می گردند تا از همه لحاظ سطح بالایی از خدمت رسانی را داشته باشیم. پرسنل این مرکز از افراد آموزش دیده و حرفه ای تشکیل شده اند که در مجموع برای درمان موفقیت آمیز بیماران عزیز موثر می باشد.

پزشک مجموعه، متخصص جراح عمومی و کولورکتال و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران می باشند. دکتر نشیمنگاه با سابقه 20 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاهی، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی می باشد.

تکنیک استفاده از لیزر

جراحی با لیزر یکی از جدیدترین متدها برای درمان بیماری های نشیمنگاهی به شمار می‌آید. در جراحی با لیزر به دلیل برش جزئی و انعقاد خون بعد از برش محل عمل احتیاجی به بستری در بیمارستان نیست و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان صورت گیرد.
در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی هیچ گونه دردی را احساس نمی کند و متخصص جراح با استفاده از لیزر و با دقت بدون آسیب رساندن به بافت سالم در مدت 20 دقیقه کار درمان را انجام میدهد.

کلیه مراحل درمانی در این کلینیک، با لیزر، بدون درد و بدون بیهوشی به صورت سرپایی در کمتر از یک ساعت انجام شده و خبری از تیغ جراحی و نقاهت های طولانی مدت نیست. در این مرکز مراجعین ابتدا توسط پزشک متخصص معاینه و پس از تشخیص بیماری راهکار مناسب به بیمار ارائه می گردد. تعرفه و هزینه درمان با لیزر در این کلینیک نسبت به سایر مراکز کاملاً مقرون به صرفه می باشد تا بیماران به دلیل هزینه زیاد دغدغه درمان نداشته باشند.

مهارت های تخصصی

مدارج علمی تخصصی

باما در تماس باشید

آدرس کلینیک

مترو صادقيه (آرياشهر)، خيابان وليعصر، نبش خيابان اعتماديان، پلاك 35، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم، واحد 10

واتساپ و دیگر پیام رسان ها

09107008902
09107008903

شماره تماس

09107008902
09107008903
02144972305

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب