کلینیک تخصصی بیماری های مقعدی

کلینیک تخصصی بیماری های مقعدی التیام نشیمنگاه زیر نظر جراح عمومی و کلورکتال آماده درمان انواع بیماری های نشیمنگاهی از جمله هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی است. در کلینیک التیام نشیمنگاه این بیماری ها با لیزر پرتوان CO2 درمان می شوند. که در این شیوه درمانی نیازی به بستری شدن بیمار نیست و در نیم ساعت بیماری شما درمان می شود.

بدون درد و خونریزی
جهت دریافت مشاوره رایگان از متخصص شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

moshavere

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

لیزرهای پر توان CO2 برای درمان بواسیر

لیزر پرتوان تمامی گرید های بواسیر را درمان می کند. لیزر پرتوان رگ های داخل بواسیر را می سوزاند و از خون رسانی به آن جلوگیری می کند. این امر باعث می شود بواسیر از بین برود. در لیزر پرتوان بر خلاف روش جراحی چون دستگاه و سری لیزر با بدن هیچ ارتباط مستقیمی ندارد از انواع بیماری های عفونی مثل هپاتیت و ایدز جلوگیری می کند.

 

درمان کیست مویی با لیزر

دو نوع لیزر برای درمان کیست مویی داریم یک لیزر دایود و دوم لیزر CO2 پرتوان که عملکرد لیزر دایود در درمان کیست مویی کم تهاجمی تر ،بدون درد و خونریزی است. لیزر CO2 یا دی اکسید کربن توان بالاتری دارد و در بعضی موارد برای درمان کیست مویی وخیم تر استفاده می شود.

مراحل درمان کیست مویی با لیزر به شرح زیر است:

  1. مرحله اول: ابتدا پزشک ناحیه کیست مویی را بی حس می کند تا در حین لیزر بیمار دردی احساس نکند.
  2. مرحله دوم: ناحیه کیست مویی و پوست ضد عفونی می شود.
  3. مرحله سوم: محل کیست برش داده می شود تا عفونت و موی داخل آن خارج شود.
  4. مرحله چهارم: سپس به کمک لیزر دایود داخل کیست مویی را لیزر می شود.

 

درمان فیستول با لیزر

در درمان فیستول با لیزر نیازی به بیهوشی نیست و با بی حسی ناحیه مقعد فیستول را لیزر می کنند. طی عمل لیزر فیستول ابتدا مجرای فیستول را با مواد مخصوص ضد عفونی و تمیز می کنند بعد لیزر را که از یک سری و یک فیبر نوری متشکل شده است از داخل بافت فیستول به آرامی عبور م دهند. لیزر به آرامی بافت مجرای فیستول را التیام می بخشد و از بروز عفونت در آینده پیشگیری می کند.

طی یک جلسه لیزر به صورت سرپایی حدود نیم ساعت می تواند انواع فیستول مقعدی را درمان کرد. درمان فیستول با لیزر با کمترین درد و خونریزی انجام می شود و احتمال عود فیستول در آینده نسبت به روش های سنتی بسیار پایین است.

لیزر از نور بدون خطر مادون قرمز برای التیام بافت و بسته شدن مجرای فیستول استفاده می کند. پس نگران لیزر نباشید چرا که این لیزر بی خطر بوده و در درمان فیستول با موفقیت عمل می کند.

 

درمان شقاق با لیزر

بر اساس تحقیقاتی که در دانشگاه های پزشکی داخل و خارج ایران صورت گرفته است، اگر زخم شقاق مقعد مزمن شود لازم است این چرخه معیوب اسپاسم عضلات مقعد شکسته شود. این عمل با برش بخشی از اسفنکتر مقعد توسط متخصص جراحی انجام می شود. از آنجایی که برش با تیغ و کوتر بسیار تهاجمی است روش های کم تهاجمی تر مثل برش با لیزر پرتوان دی اکسید کربن توصیه می شود.

 

درمان آبسه مقعدی با لیزر

درمان آبسه مقعدی به روش لیزر و با روش نوین به وسیله فیبر نوری و تاباندن اشعه لیزر انجام می شود. این شیوه درمانی باعث کاهش التهاب و کاهش احتمال عفونت نسبت به جراحی آبسته است. این شیوه درمانی نیازی به بی هوشی ندارد و با بی حسی موضعی و به صورت سرپایی در 20 دقیقه آبسه مقعدی درمان می شود.

درصد موفقیت عمل آبسه مقعدی با لیزر خیلی بیشتر از جراحی آن است. در جراحی آبسه مقعدی احتمال عود آبسه وجود دارد، اما در لیزر آبسه این احتمال به صفر می رسد. در جراحی سنتی آبسه احتمال آسیب به بافت اطراف وجود دارد اما در لیزر درمانی به دلیل دقت بسیار بالا چنین احتمالی وجود ندارد.

 

 

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب