عمل بواسیر با لیزر در کرج

عمل بواسیر با لیزر در کرج با قیمت آن در 1403

عمل بواسیر با لیزر یک روش کم تهاجمی بدون برش است که در آن لیزر با هدف توقف جریان خون به عروق های بواسیر انجام می شود. لیزر باعث بسته شدن وریدهای هموروئید و کوچک شدن اندازه آنها می شود. هموروئیدهای لیزر شده پس از 1 تا 2 هفته پس از عمل جراحی، خود به خود در حین اجابت مزاج از بین می روند و بیمار درمان خواهد شد.

 

چرا عمل بواسیر با لیزر؟

بواسیر یک بیماری شایع است که بخش قابل توجهی از جمعیت بزرگسال را در مقطعی از زندگی تحت تاثیر قرار می دهد. در این بیماری وریدهای متورم در قسمت تحتانی رکتوم و مقعد باعث ناراحتی، درد و حتی خونریزی شده و بطور قابل توجهی بر کیفیت زندگی فرد تأثیر می گذارند. درمان این بیماری از روش های خانگی تا مداخلات جراحی را شامل می شود.

عمل بواسیر با لیزر شامل وارد کردن فیبر لیزری از طریق یک پروب کوچک برای اعمال انرژی لیزر به طور مستقیم به بافت هموروئیدی است. این انرژی به طور موثر هموروئید را از بین می برد و در عین حال رگ های خونی را می بندد، که منجر به کاهش خونریزی و بهبود سریع تر می شود.

عمل بواسیر با لیزر یک جایگزین کم تهاجمی و بسیار موثر برای روش های سنتی درمان بواسیر است. این روش از انرژی لیزر برای هدف قرار دادن و حذف دقیق بافت هموروئیدی با حداقل آسیب به نواحی اطراف استفاده می کند. جراحی با لیزر بطور قابل توجهی ناراحتی بیمار را در حین و بعد از عمل کاهش می دهد، خونریزی را به حداقل می رساند و خطر عوارضی مانند عفونت را کاهش می دهد. علاوه بر این، زمان بهبودی در این روش بطور قابل توجهی کوتاهتر است و به بیماران امکان می دهد خیلی زودتر به فعالیت های روزانه خود بازگردند.

بخوانید: لیزر بواسیر در تهران با هزینه آن در سال 1403

هزینه لیزر بواسیر چقدراست؟

لیزر بواسیر یک عمل سرپایی است که در کلینیک های خصوصی انجام می شود و بیمار پس از عمل فورا مرخص می شود. هزینه ها جراحی با لیزر به شرح زیر است:

کلینیک های کرج

هزینه جراحی لیزر با بواسیر در کلینیک های خصوصی کرج حدود 8 تا 10 میلیون است.

کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه شما می توانید جراحی بواسیر را تنها با 4 میلیون تومان انجام دهید. کلینیک التیام نشیمنگاه جنب مترو صادقیه آماده ارائه خدمات درمانی فوری برای بیماران عزیز ساکن کرج است. جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

قبل و بعد لیزر بواسیر

معرفی کلینیک عمل بواسیر در کرج

کلینیک التیام نشیمنگاه یکی از کلینیک های جراحی بواسیر در کرج است که سه جراح کولورکتال مجرب و با تجربه در آن مشغول به کار هستند. یکی از جراحان این کلینیک عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بوده و 20 سال سابقه جراحی دارد. کلینیک التیام نشیمنگاه با محیطی آرام و بهداشتی آماده ارائه خدمات به روز و در سطح عالی به مراجعه کنندگان است.

بخوانید: مرکز لیزر بواسیر در غرب تهران با لیزر CO2 ایتالیایی توسط جراح عمومی

فواید درمان بواسیر با لیزر

هموروئیدکتومی لیزری به عنوان یک جایگزین ایمن با رویکردی کمتر تهاجمی نسبت به جراحی سنتی اکنون در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. فواید درمان بواسیر با لیزر به شرح زیر است:

 • به راحتی با سایر روش ها برای درمان جامع ترکیب می شود
 • بدون آسیب به اسفنکتر مقعدی و عدم بی اختیاری
 • هیچ ماده خارجی در کانال مقعد باقی نمی ماند
 • در صورت نیاز می توان روش را تکرار کرد
 • بدون نیاز به بستری و بیهوشی عمومی
 • بدون ایجاد جای زخم در مقعد
 • عملاً بدون خونریزی انجام می شود
 • حداقل ناراحتی بعد از عمل
 • دوران نقاهت کوتاه

 

آیا این شیوه درمان عوارض دارد؟

عمل بواسیر با لیزر هرچند جزء ایمن ترین روش های درمان بواسیر در نظر گرفته می شود اما با عوارضی همراه است که در ادامه ذکر شده است:

 • خونریزی خفیف: خونریزی به دلیل وجود عروق مختلف در کانال مقعد کاملا طبیعی بوده و در لیزر بواسیر بسیار کمتر از جراحی سنتی است.
 • آبسه مقعدی: در صورت عدم رعایت بهداشت پس از لیزر بواسیر ممکن است دچار آبسه مقعدی شوید.
 • بی اختیاری مدفوع: اگرچه در لیزر بواسیر به ندرت این عارضه پیش می آید اما در ساعات اولیه پس از عمل به دلیل تاثیر داروهای بی حسی موضعی ممکن است رخ دهد.
 • خارش و درد مقعد: در صورت عدم تبحر پزشک در جراحی لیزری امکان آسیب دیدن اعصاب ناحیه وجود دارد که با درد و خارش شدید همراه خواهد بود.

لیزر بواسیر

بخوانید: هزینه جراحی بواسیر با لیزر چقدر است؟ +لیست قیمت جدید

در حین عمل بواسیر با لیزر چه حسی خواهیم داشت؟

در حین عمل بواسیر با لیزر شما هیچ احساسی نخواهید داشت زیرا از بی حسی موضعی استفاده می شود. این جراحی سرپایی و سریع بوده و شما بلافاصله با یک بانداژ سبک مرخص خواهید شد. در این جراحی از بخیه استفاده نمی شود و خونریزی خفیف بعد از عمل نیز به سرعت بند می آید. شما فقط یک شب به بانداژ نیاز دارید و در صورت لزوم می توانید از پدهای بهداشتی استفاده کنید. درد متوسطی که بعد از عمل حس خواهید کرد با مسکن هایی که پزشک برای شما تجویز می کند به راحتی کنترل شده و بطور کلی مشکل چندانی نخواهید داشت.

 

در شهرستان ها امکان لیزر هموروئید وجود دارد؟

در حال حاضر لیزر هموروئید فقط در تهران و کرج برخی کلان شهرها انجام می شود. در سایر نقاط کشور برای درمان بواسیر از روش سنتی هموروئیدکتومی در بیمارستان های دولتی و خصوصی استفاده می شود.

بخوانید: آیا در بارداری می توان بواسیر را لیزر کرد؟

امکان لیزر بواسیر در بیمارستان های کرج؟

خیر لیزر بواسیر فقط در کلینیک های خصوصی ارائه می شود. در بیمارستان های دولتی و خصوصی فقط عمل سنتی بواسیر صورت می گیرد. عمل سنتی بواسیر با بیهوشی عمومی انجام شده و شما یک یا دو شب در بیمارستان بستری خواهید شد.

بخوانید: هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی،خصوصی 1403 و کلینیک ها

هزینه جراحی بواسیر در بیمارستان

هزینه جراحی بواسیر به صورت سنتی در بیمارستان ها دولتی و خصوصی بسته به اینکه تحت پوشش بیمه های موجود هستید یا نه متفاوت است. هزینه جراحی بواسیر در بیمارستان های خصوصی بدون بیمه از 5 میلیون تومان است.

هزینه جراحی بواسیر به صورت سنتی در بیمارستان ها دولتی بدون بیمه از 3 میلیون تومان است که اگر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی باشید هزینه عمل کاهش می یابد. هزینه بستری و دارو درمانی طولانی مدت را نیز باید به موارد فوق اضافه نمایید.

 

www.adlermicromed.com/laser-hemorrhoidectomy

www.nzgeneralsurgery.co.nz/laser-haemorrhoids-and-pilonidal-sinus

https://www.emc.id/en/care-plus/laser-as-a-solution-to-complete-hemorrhoids-hemorrhoids

 

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب