لیزر بواسیر تهران

لیزر بواسیر در تهران با هزینه آن در سال 1403

بواسیر را می توان با روش های مختلفی درمان کرد که جراحی با لیزر یکی از موثرترین آنهاست. لیزر درمانی ساده، بدون عوارض و در عین حال موثر است.  پرتو لیزر اندازه کوچکی دارد که امکان دقت بیشتری را فراهم می کند. علاوه بر این نازکی پرتو لیزر، بهبودی سریع و بدون دوره نقاهت را تسهیل می ‌کند. لیزر بواسیر در تهران در کلینیک های مختلف از جمله کلینیک التیام نشیمنگاه انجام می شود. درجات مختلف هموروئید با لیزر به راحتی قابل درمان است.

 

برای لیزر بواسیر در تهران به چه کلینیک مراجعه کنیم؟

برای لیزر بواسیر در تهران می توانید به کلینیک درمان بیماری های نشیمنگاهی مراجعه نمایید. مهم نیست که بواسیر در چه مرحله ای باشد جراحی با لیزر بدون بیهوشی در عرض نیم ساعت انجام می شود و شما فورا از کلینیک مرخص خواهید شد.

 

معرفی کلینیک التیام نشیمنگاه مجهز به لیزر پرتوان CO2

کلینیک التیام نشیمنگاه یکی از مجهزترین کلینیک لیزر بواسیر غرب تهران است. جراحان با تجربه این کلینیک در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از لیزر پرتوان CO2 همورویید را برداشته و درمان می کنند. این فناوری به بهبود سریع تر محل تحت درمان کمک کرده و با دقت بسیار بالایی که دارد هیچ آسیبی به بافت های اطراف نمی رساند.

درمان بواسیر با لیزر تهران

moshavere

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

در حال حاضر بهترین لیزر برای درمان بواسیر چیست؟

در حال حاضر بهترین لیزر برای درمان بواسیر لیزر پرتوان CO2 است که برای همه گریدهای بواسیر قابل استفاده است. لیزر پرتوان CO2 با بی حسی موضعی در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است و با مختل کردن خونرسانی باعث کوچک شدن و از بین رفتن وریدهای هموروئیدی می شود. به دلیل عدم تماس با بدن بیمار لیزر پرتوان CO2 یکی از بهداشتی ترین و ایمن ترین روش های درمان بواسیر است.

 

هزینه لیزر بواسیر در تهران چقدر است؟

هزینه لیزر بواسیر در تهران در کلینیک های مختلف 7 تا 10 میلیون است. اما در کلینیک التیام نشیمنگاه شما می توانید فقط با 4 میلیون تومان با بهترین دستگاه لیزر موجود انواع بواسیر را با کمترین عوارض درمان نمایید.

دیگر مقالات: تفاوت شقاق و بواسیر چیست؟ مقایسه با عکس

هزینه لیزر بواسیر در بیمارستان ها

در بیمارستان درمان بواسیر با روش سنتی انجام می شود زیرا هیچ بیمارستان دولتی مجهز به لیزر پرتوان CO2 نیست. حراجی سنتی بواسیر یا هموروئیدکتومی با استفاده از تیغ جراحی صورت گرفته و نیاز به بیهوشی عمومی دارد. جراح در این عمل وریدهای هموروئیدی را برش داده و بر می دارد. دوره نقاهت در این جراحی طولانی است و نیاز است یک یا دو شب در بیمارستان بستری شوید. هزینه جراحی بواسیر در بیمارستان های خصوصی و دولتی بسیار بیشتر از هزینه درمان بواسیر با لیزر در کلینیک های خصوصی است.

درمان بواسیر با لیزر

مراحل لیزر بواسیر به چه صورت است؟

لیزر بواسیر یک جراحی سبک است که با بی حسی موضعی ناحیه شروع می شود. پس از بی حسی موضعی وریدهای هموروئیدی با لیزر تحت تاثیر قرار گرفته و سوزانده می شوند. این عمل حداکثر نیم ساعت طول می کشد و پس از پانسمان محل، بیمار مرخص می شود.

دیگر مقالات: عمل بواسیر با لیزر یا جراحی؟ مقایسه عوارض و قیمت

مراقبت های قبل و بعد لیزر بواسیر

مراقبت های قبل و بعد لیزر بواسیر در کاهش عوارض و کوتاه تر کردن دوره نقاهت نقش بسیار مهمی دارد بنابراین بهتر است آنها را کاملا رعایت نمایید.

مراقبت های قبل از لیزر بواسیر

  • قبل از لیزر بواسیر در رابطه با بیماری ها و داروهای مصرفی خود با پزشک مشورت کنید.
  • لازم است روز قبل از یک ملین استفاده کنید تا روده شما تخلیه و رکتوم تمیز باشد.
  • قبل از مراجعه به کلینیک وعده غذایی سبک میل کنید و آب کافی بنوشید.
  • علاوه بر این لازم است از مصرف داروهای رقیق کننده خون چند روز قبل لیزر بواسیر خودداری نمایید.

مراقبت های بعد از لیزر بواسیر

  • پس از لیزر بواسیر مهمترین کار پیشگیری از یبوست با مصرف فیبر فراوان و ملین ها است.
  • مقدار زیادی آب و نوشیدنی در طول روز استفاده کنید تا هیدراته بمانید.
  • ورزش های سبکی مانند پیاده روی انجام دهید زیرا به تنظیم حرکت روده ها کمک می کند.
  • از ورزش های شدید و بلند کردن اجسام سنگین تا دو هفته خودداری کنید.
  • روزانه برای کاهش درد به مدت 15 دقیقه از حمام سیتز گرم استفاده کنید.
  • از زور زدن در توالت خودداری کرده و از ملین ها در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

دیگر مقالات: آیا بواسیر خود به خود خوب می شود؟ یا نیاز به درمان دارد؟

آیا درمان بواسیر با لیزر عوارض دارد؟

درمان بواسیر با لیزر عوارض بسیار کمی دارد با اینحال بسته به شدت بواسیر، سن، مهارت جراح و سابقه بیمار ممکن است برخی عوارض را تجربه کنید. بی اختیاری مدفوع در ساعات اولیه به دلیل اثر بی حسی موضعی، خونریزی خفیف، خارش و درد مقعد برخی از این عوارض هستند که با داروهای تجویزی کنترل می شوند.

 

نکات مهم که قبل لیزر بواسیر باید بدانیم؟

قبل لیزر بواسیر باید با پزشک خود در رابطه با هزینه درمان، مراقبت های قبل و بعد جراحی صحبت کنید. از طول دوره نقاهت و مواردی که باید برای تسریع بهبودی انجام دهید نیز کاملا آگاه شوید. لیزر بواسیر یک جراحی سنگین نیست ولی نیاز به مراقبت دارد تا دچار عفونت و مشکلات جدی تر نشوید.

دیگر مقالات: معرفی موثرترین پماد برای درمان بواسیر به همراه هزینه آن

مقایسه لیزر هموروئید با جراحی سنتی کدام بهتر است؟

لیزر هموروئید یک روش ارجح برای درمان این بیماری است زیرا عوارض کمی دارد و بهبودی نیز سریع تر صورت می گیرد. در لیزر برخلاف جراحی سنتی بواسیر، خونریزی بسیار خفیف است، زخم نیاز به بخیه ندارد و بدون بیهوشی انجام می شود. دوره نقاهت کوتاه در جراحی با لیزر کمک می کند فرد به سرعت به زندگی روتین و سر کار خود برگردد که برای افراد پر مشغله بسیار مهم است.

یکی دیگر از دلایل برتری لیزر بواسیر نسبت به روش جراحی سنتی این است که احتمال عود مجدد بواسیر در لیزر تقریبا صفر است. علاوه بر بی اختیاری مدفوع که یکی از عوارض جراحی سنتی بواسیر است در لیزر وجود ندارد زیرا دقت بالای لیزر باعث می شود هیچ آسیبی به عضلات اسفنکتر مقعد وارد نشود.

لیزر بواسیر برای همه افراد در هر سنی و حتی در دوران بارداری نیز امکان پذیر است که یکی دیگر از مزایای برتر آن نسبت به جراحی سنتی است. علاوه بر این جراحی با لیزر نیاز به پانسمان ندارد و در صورت لزوم می توانید از پد بهداشتی استفاده کنید.

منابع:

https://elitecareclinics.net/en/laser-hemorrhoidectomy

https://drrajarshimitra.com/en/laser-treatment-for-hemorrhoids

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب