لیزر شقاق مقعد در تهران

لیزر شقاق مقعد در تهران فقط 4 میلیون (توسط جراح)

لیزر شقاق یکی از روش های ارجح درمان این بیماری نشیمنگاهی است. این جراحی به صورت سرپایی انجام شده و درد و خونریزی چندانی ندارد. بهبودی نیز پس از آن سریع تر صورت می گیرد بنابراین نیازی نیست مدت زیادی در خانه استراحت نمایید. شقاق به دلیل ترک خوردگی پوست لایه پوشاننده مقعد اتفاق می افتد و مهمترین علامت آن درد شدید هنگام اجابت مزاج است. لیزر شقاق را می توانید در کلینیک های خصوصی تهران انجام داده و به ناراحتی های حاصل از این بیماری پایان دهید.

 

درباره درمان شقاق با لیزر بیشتر بدانید

لیزر شقاق مقعدی یک روش جدید و کم تهاجمی برای درمان این بیماری است. روش‌ های سنتی شامل تکنیک‌ های تهاجمی ‌تر بوده و در مقایسه با لیزر دوره نقاهت طولانی تری دارد.

طی  لیزر درمانی شقاق مقعد، جراح از یک لیزر تخصصی، اغلب لیزر دی اکسید کربن (CO2) را برای برش و مهر و موم کردن شقاق استفاده می کند. این کار معمولا به صورت سرپایی انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست.

لیزر برای ایجاد یک برش کنترل شده در عضله اسفنکتر داخلی مقعد، استفاده می شود. این برش به شل شدن عضله و کاهش اسپاسم که یکی از دلایل شایع درد و ناراحتی در شقاق مقعد است، کمک می کند. به طور همزمان، انرژی لیزر رگ های خونی و انتهای عصبی را می بندد و خونریزی و درد پس از عمل را به حداقل می رساند.

مزایای لیزر شقاق شامل درد نسبتاً کمتر پس از جراحی، بهبودی با سرعت بیشتر و عوارض حداقلی هستند. لیزر در تبخیر بافت هدف و تأثیر بر هموستاز به قدری دقیق است که آسیب کمی ایجاد می کند. بنابراین درد کمی را در بافت های اطراف ایجاد خواهد کرد.

بخوانید: درمان شقاق مقعدی در 4 مرحله 100% قطعی

چرا درمان شقاق با لیزر

درمان شقاق با لیزر طی مدت کوتاهی انجام شده و شما بلافاصله می توانید به منزل برگردید. درد و خونریزی در این روش در مقایسه با جراحی سنتی بسیار کمتر بوده و دوره نقاهت نیز کوتاه تر است. بنابراین اگر نگران مشغله های کاری خودتان هستید این جراحی هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

بهبودی پس از لیزر شقاق مقعدی 1 تا 2 هفته طول می کشد و شما می توانید در عرض یک هفته پس از جراحی به روال عادی زندگی خود بازگردید. لیزر بهترین و موثرترین روش برای درمان شقاق مقعدی است.

 

لیزر شقاق در تهران با کلینیک التیام نشیمنگاه

لیزر شقاق در تهران در کلینیک های خصوصی انجام می شود. کلینیک التیام نشیمنگاه یکی از بهترین کلینیک های تهران با دستگاه های پیشرفته و به روز است. در محیط بهداشتی و آرام این کلینیک شما می توانید در تمام ایام هفته اقدام به لیزر شقاق کنید. این کلینیک حتی در روزهای تعطیل نیز به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد.

بخوانید: هزینه عمل شقاق در بیمارستان در سال 1403 چقدر است؟

هزینه لیزر شقاق در تهران چقدر است؟

هزینه لیزر شقاق در تهران حدود 10 میلیون تومان است و فقط در کلینیک های خصوصی انجام می شود. در کلینیک نشیمنگاه این جراحی تنها با 4 میلیون تومان انجام می شود. هزینه کمتر درمان در کلینیک التیام نشیمنگاه به افراد بیشتری فرصت استفاده از مزایای جراحی با لیزر را می دهد. لیزر شقاق توسط کادر مجرب این کلینیک با جدیدترین تکنولوژی لیزر انجام می شود.

moshavere

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

عکس شقاق مقعد

لیزر شقاق تحت پوشش بیمه است؟

خیر لیزر شقاق تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد زیرا به صورت سرپایی انجام شده و نیازی به بستری ندارد. بیمه فقط جراحی هایی را پوشش می دهد که نیاز به بستری در بیمارستان دارند. از طرفی لیزر شقاق در بیمارستان انجام نشده و فقط در کلینیک های خصوصی در شهر تهران صورت می گیرد و شامل پوشش بیمه نیست.

بخوانید: برای درمان شقاق مقعد به چه پزشکی مراجعه کنیم؟ + هزینه درمان شقاق

امکان لیزر شقاق به صورت قسطی وجود دارد؟

خیر برای لیزر شقاق باید هزینه را یکجا بپردازید و امکان پرداخت قسطی در این جراحی در هیچ کلینیکی وجود ندارد. برای کاهش هزینه ها می توانید به کلینیک التیام نشیمنگاه مراجعه کرده و تنها با 4 میلیون این بیماری را درمان کنید.

 

آیا لیزر شقاق عوارضی هم دارد؟

لیزر شقاق مقعدی در مقایسه با جراحی سنتی عوارض کمتری مانند خونریزی و عفونت دارد. مهمترین عوارض لیزر شقاق شامل بی اختیاری در ادرار و مدفوع به دلیل استفاده از بی حسی موضعی است که به سرعت برطرف می شود.

عفونت، خونریزی و مشکل در دفع نیز ممکن است به ندرت پس از لیزر شقاق اتفاق بیافتد که بیشتر ناشی از مراقبت نادرست پس از جراحی با لیزر است.

بخوانید: علت اصلی شقاق مقعدی و پیشگیری از آن

در بیمارستان های خصوصی و دولتی تهران امکان لیزر شقاق است؟

خیر در بیمارستان های خصوصی و دولتی تهران امکان لیزر شقاق وجود ندارد زیرا بیمارستان ها هنوز به تکنولوژی لیزر مجهز نیستند. در بیمارستان فقط امکان جراحی سنتی شقاق وجود دارد که با درد و عوارض زیادی همراه است.

لیزر پرتوان جراحی

هزینه عمل سنتی شقاق در بیمارستان های تهران

هزینه عمل سنتی شقاق در بیمارستان های تهران بر اساس اینکه تحت پوشش بیمه هستید یا خیر متفاوت است. در بیمارستان دولتی جراحی شقاق بدون بیمه از 3 میلیون و با بیمه هزینه پایین تری دارد. در بیمارستان های خصوصی بدون بیمه هزینه جراحی شقاق حداقل از 5 میلیون تومان است ولی با اگر تحت پوشش بیمه باشید هزینه شما پایینتر خواهد شد. هزینه یک یا دو شب بستری در بیمارستان را نیز باید به موارد فوق اضافه کنید که برای هر بیمارستان بر اساس خدمات متفاوت است.

بخوانید: برای جوش خوردن زخم شقاق چیکار کنیم؟

لیزر شقاق در کلینیک یا جراحی سنتی در بیمارستان کدام بهتره؟

با مقایسه روش های درمان شقاق که شامل لیزر شقاق در کلینیک و جراحی سنتی در بیمارستان است باید گفت که لیزر شقاق یک روش ایمن و کم تهاجمی است که با حداقل درد و عوارض انجام می شود. لیزر یک روش قطعی برای درمان شقاق است و درصد موفقیت بالاتری را ارائه می دهد. از طرفی هزینه درمان شقاق با لیزر بسیار کمتر از هزینه جراحی سنتی است خصوصا اگر در کلینیک التیام نشیمنگاه انجام شود.

لیزر شقاق تحت بی حسی موضعی انجام می شود و خطرات مرتبط با بیهوشی عمومی را کاهش می دهد. جراحی با لیزر کمترین جای زخم را به همراه دارد و برش ایجاد شده توسط لیزر کوچکتر و دقیق تر است.

 

منبع:

https://www.pristyncare.com/treatment/fissure

https://www.medfin.in/blog/proctology/how-to-know-if-laser-surgery-for-anal-fissure-is-needed

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب