فیستول مقعد

مرکز درمان فیستول با لیزر در تهران با فقط 4 میلیون

فیستول مقعدی یک گذرگاه عفونی بین کانال و پوست مقعد است که با علائمی شامل درد، تورم و ترشح خون و چرک مشخص می شود. مداخله جراحی به روش سنتی و لیزر تنها راه درمان فیستول مقعدی است. کلینیک های نشیمنگاهی مراکز درمان فیستول با لیزر هستند. درمان فوری این عارضه برای جلوگیری از عوارض احتمالی و گسترش عفونت بسیار مهم است. درمان فیستول مقعدی با لیزر به صورت سرپایی انجام شده و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

 

یک مرکز درمان فیستول به مشخصاتی باید داشته باشد؟

مرکز درمان فیستول باید مجهز به تجهیزات مدرن و پیشرفته پزشکی باشد. علاوه بر این باید کادر درمانی مجرب و متخصص داشته باشد که بهترین روش های درمانی را طبق وضعیت بیمار در نظر گرفته و خدماتی را جهت بهبودی سریع تر بیماران ارائه دهند. رعایت اصول بهداشتی و تمیز بودن مرکز درمانی یکی دیگر از فاکتورهایی است که باید مورد نظر قرار گیرد زیرا از عفونت های احتمالی پیشگیری خواهد کرد. حمایت و پشتیبانی از بیمار تا بهبود کامل نیز از ویژگی های مورد توجه در یک مرکز درمان فیستول، برای درمان موفق و بدون عود بیماری است.

بیشتر مطالعه کنید: معرفی 7 عمل فیستول مقعدی با هزینه عمل در سال1403

چرا عمل لیزر فیستول مهم و حساس است؟

یکی از مزایای کلیدی لیزر درمانی ماهیت کم تهاجمی آن است. برخلاف جراحی معمولی که شامل برش ها و برداشتن بافت است، لیزر از یک فناوری پیشرفته برای هدف قرار دادن و درمان دقیق ناحیه آسیب دیده استفاده می کند. انرژی لیزر از طریق یک پروب کوچک به محل ساطع می شود و آسیب به بافت های سالم اطراف را به حداقل می رساند. این روش منجر به برش‌ های کوچک ‌تر، کاهش خونریزی و زمان بهبودی سریع ‌تر می ‌شود.

عمل لیزر فیستول امکان درمان هدفمند ناحیه آسیب دیده را فراهم می کند. این هدف گیری دقیق نه تنها حذف موثر بافت های عفونی  را تضمین می کند، بلکه به حداقل رساندن آسیب به بافت های سالم را نیز تضمین می کند. ماهیت کنترل شده و دقیق عمل لیزر فیستول خطر عوارض را کاهش می دهد و نتایج کلی درمان را بهبود می بخشد.

علاوه بر این ماهیت کم تهاجمی لیزرتراپی فیستول منجر به کاهش درد و ناراحتی در مقایسه با جراحی سنتی می شود. انرژی لیزر انتهای عصب و رگ‌ های خونی را در طول درمان می‌ بندد، در نتیجه درد بعد از عمل کمتر خواهد شد. بیماران اغلب در طول دوره نقاهت درد کمتری را تجربه می ‌کنند، که امکان بازگشت سریع‌ تر به فعالیت‌ های روزانه ‌شان را فراهم می ‌کند.

لیزر co2 فیستول

بیشتر مطالعه کنید: آیا رابطه جنسی مقعدی می تواند باعث فیستول شود؟

هزینه درمان فیستول در کلینیک های تهران چقدر است؟

هزینه درمان فیستول با لیزر در کلینیک های تهران حدود 10 میلیون تومان است. اما در کلینیک التیام نشیمنگاه این جراحی تنها با 4 الی5 میلیون تومان توسط جراحان مجرب و متخصص انجام می شود. جراحی فیستول با لیزر اگرچه در نگاه اول ممکن است گرانتر به نظر برسد اما اگر هزینه هایی مانند داروی بیهوشی و بستری در بیمارستان را در نظر بگیرید خواهید فهمید که هزینه درمان فیستول با روش سنتی بسیار بیشتر از لیزر درمانی فیستول است.

نکته مهم: در جراحی سنتی فیستول به دلیل دقت پایین تر نسبت به لیزر CO2 احتمال بروز عارضه های همچون بی اختیار مدفوع و گاز بعد عمل سنتی وجود دارد. اما در لیزر فیستول به دلیل دقت بالا احتمال بروز این عارضه در صورت مجرب بودن جراح نزدیک به صفر است.

مرکز لیزر فیستول در تهران (کلینیک التیام نشیمنگاه)

کلینیک التیام نشیمنگاه یکی از مراکز لیزر فیستول در تهران است که با محیطی کاملا بهداشتی و آرام بهترین خدمات را به بیماران ارائه می دهد. در این مرکز فیستول مقعدی با مجهزترین دستگاه های لیزر در کوتاه ترین زمان به صورت سرپایی انجام می شود. درمان فیستول در کلینیک التیام نشیمنگاه بدون درد و خونریزی بوده و احتمال عود مجدد بیماری تقریبا صفر است. برای مشورت با پزشکان این مرکز می توانید از ساعت 9 صبح تا 11 شب از تلفن های درج شده در سایت استفاده نمایید.

moshavere

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

لیزر فیستول

بیشتر مطالعه کنید: علت ترشحات زرد رنگ بعد از عمل فیستول و نحوه مراقبت از آن

مشخصات دکتر مناسب برای جراحی فیستول

دکتر مناسب برای جراحی فیستول باید در زمینه درمان فیستول تخصص داشته باشد تا بتواند انواع فیستول را به راحتی تشخیص دهد. همانطور که می دانید فیستول انواع مختلفی دارد و تشخیص درست آن می تواند درمان سریع تر با کمترین عوارض را برای بیمار به دنبال داشته باشد.

تجربه پزشک یکی دیگر از مشخصات دکتر مناسب برای جراحی فیستول است زیرا می تواند بهترین روش درمان را بکار ببرد. درمان صحیح علاوه بر کمک به بهبود سریع تر از عود بیماری پیشگیری خواهد کرد که در فیستول مقعدی بسیار شایع است.

علاوه بر این پزشک باید به امکانات کافی دسترسی داشته باشد. به عنوان مثال دسترسی به فناوری لیزر کمک می کند بیمار با کمترین درد و عوارض درمان شده و بدون نیاز به بستری مرخص شود. همچنین درمان در یک محیط بهداشتی بسیار حائز اهمیت است زیرا از عفونت های ثانویه و انتقال بیماری هایی مانند هپاتیت و ایدز جلوگیری خواهد کرد.

رضایتمندی بیماران یکی دیگر از مشخصات دکتر مناسب برای جراحی فیستول است. زیرا نشان می دهد پزشک به اندازه کافی مجرب است و شما می توانید با اطمینان برای درمان به مطب یا کلینیک مراجعه نمایید.

بیشتر مطالعه کنید: فیستول واژن چیست و با چه روش هایی درمان می شود

آیا بیمارستان ها مجهز به لیزر فیستول هستند؟

بیمارستان ها بطور کلی مجهز به لیزر نیستند و فقط با جراحی سنتی فیستول را درمان می کنند که نیاز به بیهوشی عمومی و بستری دارد. برای درمان فیستول با لیزر باید به کلینیک های نشیمنگاهی مراجعه نمایید. درمان فیستول با لیزر با بی حسی موضعی و سرپایی انجام شده و شما بعد از انجام عمل از کلینیک مرخص خواهید شد.

 

هزینه جراحی سنتی فیستول در بیمارستان ها؟

جراحی سنتی فیستول در بیمارستان های دولتی و خصوصی انجام می شود. هزینه جراحی سنتی فیستول در بیمارستان ها با بیمه و بدون بیمه متفاوت است. بر این اساس باید بدانید هزینه جراحی سنتی فیستول در بیمارستان دولتی بدون بیمه حداقل از 3 میلیون است. هزینه این جراحی با بیمه بستگی به بیمه شما دارد.

هزینه جراحی سنتی فیستول در بیمارستان خصوصی حدود از 5 میلیون تومان است. در صورت داشتن بیمه می توانید هزینه جراحی سنتی فیستول را در بیمارستان خصوصی به بیمه طرف قرداد بستگی دارد.

علاوه بر این هزینه ها شما باید هزینه آزمایشات قبل از عمل، یک یا دو روز بستری در بیمارستان و استفاده از داروها در دوران نقاهت طولانی تر را نیز در نظر بگیرید که باعث افزایش هزینه های این جراحی خواهد شد.

 

منبع:

https://www.clinicahealth.in/recovering-from-fistula-laser-surgery-what-to-expect

https://www.medfin.in/blog/proctology/laser-technique-for-fistula-treatment

 

 

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب