کلینیک لیزر بواسیر غرب تهران

مرکز لیزر بواسیر در غرب تهران با لیزر CO2 ایتالیایی توسط جراح عمومی

بواسیر یک بیماری شایع اما آزاردهنده است که به دلیل تورم وریدهای راست روده و مقعد ایجاد می شود. این بیماری می تواند منجر به ناراحتی، درد و خونریزی شود. بواسیر خطرناک نیست ولی کیفیت زندگی فرد را مختل می کند. این بیماری به روش های مختلف قابل درمان است و می توانید آن را در مرکز لیزر بواسیر غرب تهران بطور کامل با کمترین عوارض درمان کنید.

 

بواسیر چیست و چرا بوجود می آید

بواسیر یا هموروئید حاصل تورم هایی رگ های خونی بزرگ شده در مقعد و پایین رکتوم است. هموروئید بخشی طبیعی از بدن شماست و نقش مهمی در عملکرد مقعدی ایفا می کند. بواسیر معمولی حلقه ای بالشتکی از رگ های خونی در داخل و اطراف مقعد و پایین رکتوم است.

آنها در واقع به تسهیل حرکات روده کمک می کنند و همراه با عضله اسفنکتر از نشت گاز و مدفوع جلوگیری خواهند کرد. آنها در طول اجابت مزاج از خون پر می شوند و ممکن است پاره شوند و گاهی باعث خونریزی شوند. عوامل موثر در ایجاد هموروئید ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • زور زدن آگاهانه به دلیل یبوست
 • بارداری و زایمان
 • چاقی و اضافه وزن
 • بلند کردن اجسام سنگین
 • تضعیف کانال مقعد
 • سرفه های مزمن

قبل و بعد لیزر بواسیر

علایم آزار دهنده بواسیر کدامند

بواسیر ممکن است همیشه علائم قابل توجهی ایجاد نکند و برخی از افراد از ابتلا به آن بی اطلاع باشند. با این حال علائم آزار دهنده آن شامل موارد زیر است:

 • خونریزی: خون قرمز روشن ممکن است پس از دفع مدفوع مشاهده شود.
 • خارش: احساس خارش در اطراف ناحیه مقعد یک علامت شایع است.
 • لمس توده ها: ممکن است یک توده از مقعد بیرون بزند که پس از اجابت مزاج قابل لمس است.
 • ترشحات مخاطی: برخی افراد ممکن است به دنبال دفع دچار ترشحات مخاطی شوند.
 • درد و تورم: ناحیه اطراف مقعد ممکن است زخم، قرمز و متورم شود.

بیشتر بخوانید: آیا در بارداری می توان بواسیر را لیزر کرد؟

چه افرادی مستعد ابتلا به بواسیر هستند

برخی از افراد از نظر ژنتیکی بیشتر از دیگران مستعد به هموروئید هستند. این افراد باید اقدامات لازم را انجام دهند تا احتمال بروز این مشکل را کاهش دهند.

با افزایش سن نیز ممکن است احتمال بروز بواسیر افزایش یابد. در بیشتر موارد این بیماری در افراد بالای 30 سال ایجاد می شود اما می تواند در هر سنی ایجاد بروز کند.

به نظر می ‌رسد افرادی که در مناطق روستایی زندگی می‌ کنند و کسانی که موقعیت اجتماعی-اقتصادی بالاتری دارند بیشتر در معرض خطر قرار دارند.

بواسیر عادی و خونی

انواع مختلف بواسیر همراه با علائم

بواسیر معمولاً خطرناک یا تهدید کننده زندگی نیست و بطور کلی دو نوع هموروئید داخلی و خارجی وجود دارد.

هموروئید داخلی ممکن است دردناک نباشد. اولین علامت آن ممکن است مقدار کمی خون قرمز روشن در حین یا به دنبال اجابت مزاج و خارش در اطراف مقعد باشد. با این حال هموروئید داخلی ممکن است از مقعد بیرون بزند، تحریک شده و دردناک شود.

علائم هموروئید خارجی ممکن با تورم دردناک یا توده سفت در اطراف مقعد همراه باشد که با تشکیل لخته خون ایجاد می شود.

بیشتر بخوانید: درمان بواسیر در طب سنتی با گیاهان دارویی

روش های درمان بواسیر کدامند

بسته به محل، اندازه و علائم هموروئید، درمان ‌های مختلفی برای هموروئید موجود است. چند تغییر در سبک زندگی ممکن است برای درمان هموروئیدهای کوچک که علائم خفیف و گاه به گاه ایجاد می کنند کافی باشد. شما می توانید با خوردن غذای غنی از فیبر و نوشیدن آب، احتمال بروز علائم را کاهش دهید.

نشستن در حمام سیتز برای تسکین التهاب و تحریک بسیار مفید است. استفاده از دستمال توالت مرطوب به جای دستمال توالت خشک نیز می تواند مفید باشد. کرم ها و پمادهای بدون نسخه نیز تورم و خارش را کاهش می دهند. از روش های جراحی و لیرزتراپی نیز برای درمان بواسیر آزاردهنده استفاده می شود.

 

لیزر بواسیر چه مزایایی نسبت به سایر روش ها دارد

در لیزر درمانی از انرژی متمرکز لیزر برای هدف قرار دادن و کوچک کردن بافت هموروئیدی متورم استفاده می کند. این روش در مقایسه با جراحی سنتی باعث درد کمتر، خونریزی کمتر و زمان بهبودی سریعتر می شود.

فناوری لیزر هدف گیری دقیق بافت آسیب دیده را امکان پذیر می کند، آسیب های جانبی را محدود می کند و احتمال بروز مشکلات را کاهش می دهد.

مرکز لیزر بواسیر غرب تهران

چگونه مرکز مناسب برای لیزر بواسیر انتخاب کنیم؟

برای اینکه یک مرکز مناسب برای لیزر بواسیر پیدا کنید ابتدا لازم است از امکانات و تخصص پزشکان کلینیک آگاه شوید. سطح رعایت بهداشت را در مرکز بررسی نمایید و از نظر هزینه نیز می توانید در جلسه مشاوره پرس و جو کنید. بد نیست تجربه سایر بیماران از خدمات مرکز را نیز مورد نظر قرار دهید.

 

فاکتورهای یک کلینیک لیزر بواسیر خوب چیست؟

فاکتورهای مهم یک کلینیک لیزر، دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، کادر درمان متخصص و محیطی ایمن و بهداشتی برای راحتی بیمار است. پزشکان متخصص ابتدا ساده ترین روش ها را برای درمان شما تجویز خواهند کرد. در صورت عدم درمان بهترین و راحت ترین درمان را به شما معرفی خواهند کرد. در ضمن بهتر است مسافت منزل تا کلینیک را نیز مورد نظر قرار دهید تا از نظر رفت و آمد مشکلات کمتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید: هزینه جراحی بواسیر با لیزر چقدر است؟

مرکز درمان بواسیر کلینیک التیام نشیمنگاه در آریا شهر تهران

در کلینیک التیام نشیمنگاه آریا شهر تهران خدمات مختلفی جهت درمان مشکلات نشیمنگاهی ارائه می گردد. درمان فیستول مقعدی، شقاق، بواسیر، کیست مویی، آبسه پری آنال و درمان زگیل تناسلی و مقعدی در این کلینیک با بهترین تجهیزات و امکانات ارائه می شود. کادر درمان آموزش دیده، پزشکان متخصص و محیط آرام و بهداشتی از مهمترین ویژگی های کلینیک التیام نشیمنگاه در آریا شهر تهران است.

 

در کلینیک التیام نشیمنگاه چه بیماری های با لیزر درمان می شود؟

در این کلینیک انواع بیماری های نشیمنگاهی از بواسیر گرفته تا شقاق، کیست مویی و زگیل تناسلی توسط لیزر با کمترین عوارض درمان می شود. استفاده از لیزر باعث درد و ناراحتی کمتر بیمار شده و احتمال عود بیماری ها را کاهش می دهد.

 

نام کلینیککلینیک التیام نشیمنگاه
آدرسمترو صادقيه (آرياشهر)، خيابان وليعصر، نبش خيابان اعتماديان، پلاك 35، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم، واحد 10
شماره تلفن09107008902
09107008903
02144972305
ساعت کاریهمه روزه از 9 صبح تا 9 شب
هزینه لیزر بواسیراز 4 میلیون تومان
نوع درماندرمان با لیزر CO2 پرتوان دکا ایتالیا
نوبت دهیهمه روزه در کمترین زمان ممکن

 

قیمت لیزر بواسیر در تهران چقدر است؟

لیزر بواسیر یک تکنیک جراحی نوآورانه است که برای رفع درد و عوارض مرتبط با هموروئید طراحی شده است. هزینه این درمان ممکن است بسته به فاکتورهایی مانند موقعیت جغرافیایی محل و شدت بیماری متفاوت باشد. قیمت لیزر بواسیر در تهران از 7 میلیون و در کلینیک التیام نشیمنگاه از 4 میلیون تومان است.

 

مراقبت های قبل و بعد لیزر بواسیر

قبل از لیزر بواسیر باید تغذیه و خواب مناسبی داشته باشید تا سیستم ایمنی بدن تقویت شود. پس از عمل باید طبق دستور پزشک پدها را تعویض کرده و داروهای تجویزی را مصرف کنید. استفاده از حمام سیتز یک یا دو بار در روز نیز بهبودی شما را تسریع خواهد کرد. مصرف غذاهای ملین و آب کافی برای جلوگیری از یبوست در این دوران ضروری است.

 

آیا درمان بواسیر با لیزر عوارض خاصی دارد؟

لیزر تراپی بواسیر یک روش پیشرفته توسط یک دستگاه بسیار کاربردی است که با پرتوهای لیزر قوی مشکل را هدف قرار می دهد. با تبخیر یا انعقاد بافت هموروئیدی توسط نور شدید، اندازه همورویید کاهش یافته و تسکین قابل توجهی با کمترین عوارض برای بیماران ارائه می دهد. لیزر درمانی بواسیر درد و خونریزی ندارد و دوران نقاهت شما بسیار کوتاه است.

 

از چه نوع لیزری برای درمان بواسیر استفاده می شود؟

درمان بواسیر با لیزر co2 صورت می گیرد که قدرت عمق نفوذ بیشتری دارد. با استفاده از این دستگاه بواسیر به سرعت درمان شده و بدون نیاز به بیهوشی با کمترین عوارض بواسیر درمان خواهد شد.

 

احتمال عود بواسیر بعد از لیزر وجود دارد؟

لیزر بواسیر نسبت به درمان سنتی کمترین آسیب را به بافت ‌های اطراف زده و درصد موفقیت آن بیشتر است. احتمال عود و بازگشت در این روش تقریبا صفر است و ترمیم زخم ها خیلی سریع تر با درصد موفقیت بیشتر صورت خواهد گرفت.

با لیزر درمانی، بیماران می توانند از مزیت بهبودی سریع در مقایسه با روش های سنتی برخوردار شوند. بیشتر افراد می توانند در عرض چند روز فعالیت های عادی خود را از سر بگیرند که منجر به اختلال کمتری در زندگی روزمره آنها می شود.

 

منبع:

www.everydayhealth.com/hemorrhoids/guide

www.intus.co.nz/articles/haemorrhoids-normal-and-the-abnormal

drrajarshimitra.com/laser-treatment-for-hemorrhoids

timesofindia.indiatimes.com/life-style/health-fitness/health-news/what-causes-piles-or-haemorrhoids-treatment-home-remedies-and-foods-to-consume/photostory/108009102.cms?picid=108010758

 

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب