بهترین کلینیک درمان فیستول تهران

معرفی بهترین کلینیک درمان فیستول تهران

فیستول مقعد یک بیماری نشیمنگاهی رایج است که به روش های مختلفی درمان می شود. درمان این بیماری با جراحی سنتی در بیمارستان ها انجام می شود و برای لیزر درمانی که روش ارجح با کمترین عوارض است باید به کلینیک های خصوصی مراجعه نمایید. یکی از بهترین کلینیک های درمان فیستول در تهران کلینیک التیام نشیمنگاه است. در این کلینیک بهترین روش های جراحی و جدیدترین تکنیک ها برای درمان افراد مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این از نظر هزینه درمان نیز نسبت به سایر مراکز درمانی مقرون به صرفه تر است.

 

فیستول مقعد چیست و چگونه درمان می شود؟

فیستول مقعدی یک کانال یا تونل کوچکی است که بین انتهای روده و پوست نزدیک مقعد (یعنی جایی که مدفوع از بدن خارج می ‌شود) ایجاد می ‌شود. فیستول هنگام دفع مدفوع منجر به خونریزی شده و درد و ناراحتی می شود. اغلب فیستول های مقعدی به خودی خود بهتر نمی شوند و معمولاً نیاز به درمان دارند. جراحی یک توصیه رایج برای درمان فیستول مقعدی است. فیستول مقعدی معمولاً نتیجه آبسه مقعدی است که به درستی بهبود نیافته است. روش های درمان فیستول مقعد عبارتند از:

  1. فیستولوتومی: طول فیستول باز می شود تا بتوان محتویات آن را خارج کرد. پس از بهبودی، یک جای زخم باقی می ماند.
  2. روش‌ ستون: نخ جراحی (یک ستون) در فیستول قرار داده می ‌شود و برای چند هفته در آنجا باقی می‌ ماند. این کار کمک می کند تا قبل از انجام روش های درمانی دیگر عفونت بهبود یابد.
  3. چسب فیبرین: یک گزینه درمانی غیرجراحی  است که شامل تزریق چسب به فیستول برای مهر و موم کردن کانال و بسته شدن دهانه است. با این حال، نتایج طولانی‌ مدت با این روش خیلی موفقیت ‌آمیز نیست و در بسیاری از موارد نیاز به جراحی دارد.
  4. روش‌های فلپ: اغلب در موارد پیچیده‌ تر استفاده می‌ شود، یک تکه یا فلپ بافت از پوست اطراف مقعد برداشته می ‌شود. مجرای فیستول نیز حذف شده و در صورتی که فلپ دوباره در جایی که دهانه فیستول بود وصل شود، برداشته می‌ شود.

بیشتر بخوانید: هزینه درمان فیستول با لیزر در سال 1403 + هزینه بیمارستان و کلینیک ها

فیستول مقعد چیست

کلینیک التیام نشیمنگاه درمان انواع فیستول مقعد با لیزر

کلینیک التیام نشیمنگاه یکی از مراکز مهم درمان انواع فیستول مقعد با لیزر است. در این کلینیک با استفاده از بهترین تکنولوژی های لیزر در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید انواع فیستول را درمان نمایید. لیزر فیستول به صورت سرپایی انجام شده و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. علاوه بر این احتمال عود فیستول پس از لیزر تقریبا صفر است. کلینیک التیام نشیمنگاه با محیطی کاملا آرام و استریل همه روزه در خدمت مراجعه کنندگان جهت درمان بیماری های نشیمنگاهی است.

هزینه درمان فیستول با لیزر

هزینه درمان فیستول با لیزر در کلینیک های تهران حدود 10 میلیون است اما در کلینیک التیام نشیمنگاه تنها با 4 میلیون تومان می توانید این بیماری را درمان کنید.

moshavere

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

هزینه درمان فیستول با جراحی

هزینه درمان فیستول با جراحی بسته به فاکتورهایی مانند پوشش خدمات بیمه ای و نوع بیمارستان متفاوت است. در بیمارستان دولتی هزینه درمان این بیماری از 3 میلیون تومان است که اگر از خدمات بیمه استفاده کنید پایینتر خواهد شد.

در بیمارستان های خصوصی بدون پوشش بیمه هزینه این جراحی حداقل از 5 میلیون است و در صورتی که از بیمه استفاده نمایید ممکن است تخفیف لحاظ شود. لازم به ذکر است که در این جراحی از بیهوشی عمومی استفاده می شود بنابراین نیاز است که شما یک یا دو شب در بیمارستان بستری شوید که هزینه ای جداگانه ای خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: آیا رابطه جنسی مقعدی می تواند باعث فیستول شود؟

درمان فیستول مقعد با لیزر

چرا درمان فیستول مقعد با لیزر؟

درمان فیستول مقعد با لیزر برخلاف جراحی با بی حسی موضعی انجام شده و یک تکنیک بی خطر محسوب می شود. در مقایسه با روش سنتی جراحی فیستول، با این روش شما درد و ناراحتی کمتری احساس خواهید کرد. لیزر فیستول مقعد دوره نقاهت کوتاهی داشته و شما با سرعت بیشتری می توانید به زندگی عادی و سرکار خود برگردید. علاوه بر این احتمال عود در این روش تقریبا صفر بوده و احتمال عفونت نیز بسیار پایین است. این مزایا باعث شده که درمان فیستول مقعد با لیزر در حال حاضر یک روش درمانی ارجح باشد.

 

چرا کلینیک التیام نشمینگاه بهترین کلینیک درمان فیستول تهران است؟

کلینیک التیام نشیمنگاه با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات و جدیدترین دستگاه های لیزر بهترین کلینیک درمان فیستول تهران است. پرسنل آموزش دیده این مرکز به بهترین نحو مراجعه کنندگان را جهت کسب بهترین نتیجه راهنمایی می کنند. محیط آرام و بهداشتی این مجموعه به شما اطمینان می دهد که در بهترین شرایط تحت درمان قرار می گیرید.

پزشک این مجموعه، متخصص جراح عمومی و کولورکتال و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بوده و 20 سال سابقه درمان بیماری های نشیمنگاهی  را در کارنامه خود دارد و  بیش از هزاران جراحی موفق انجام داده است.

علاوه بر موارد ذکر شده کلینیک التیام نشیمنگاه برای رفاه حال مراجعه کنندگان و کمک به بیماران برای دریافت خدمات بهتر با هزینه کمتر لیزر فیستول و سایر بیماری های نشیمنگاهی را فقط با 4 میلیون تومان انجام می دهد.

بیشتر بخوانید: دلیل بی اختیاری مدفوع پس از عمل فیستول چیست و چقدر شایع است؟

عوارض درمان فیستول توسط غیر متخصص؟

اگر فیستول به درستی درمان نشود عوارض خطرناکی در پی خواهد داشت و حتی می تواند زندگی شما را تهدید کند. درمان این بیماری توسط یک فرد غیر متخصص عوارضی مانند پریتونیت، سپسیس، بی اختیاری مدفوع، عفونت و عود پیاپی را به دنبال خواهد داشت که هزینه های بیشتری به شما تحمیل خواهد کرد.

 

تضمین مناسب ترین قیمت لیزر فیستول در تهران با 4 میلیون

در کلینیک التیام نشیمنگاه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت به مراجعه کنندگان ارائه می شود. شما تنها با 4 میلیون می توانید از این بیماری خلاص شوید که در هیچ یک از کلینیک های خصوصی دیگر امکان پذیر نیست.

بیشتر بخوانید: علت ترشحات زرد رنگ بعد از عمل فیستول و نحوه مراقبت از آن

ارائه خدمات از 9 صبح تا 11 شب حتی در روز تعطیل

کلینیک التیام نشیمنگاه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 11 شب حتی در روزهای تعطیل نیز آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است. بنابراین افراد پرمشغله و شهرستانی های عزیز می توانند از ایام تعطیل استفاده کرده و برای درمان با رزرو وقت به این کلینیک مراجعه نمایند.

 

منبع:

https://www.topdoctors.co.uk/medical-dictionary/anal-fistula#:~:text=An%20anal%20fistula%20is%20a,and%20will%20usually%20require%20treatment

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب