هزینه عمل بواسیر در بیمارستان

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی،خصوصی 1403 و کلینیک ها

در این مقاله از کلینیک التیام نشیمنگاه قصد داریم به بررسی هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی و خصوصی بپردازیم تا قبل از عمل، از هزینه های عمل بواسیر مطلع شویم. همان طور که می دانید در بیمارستان از عمل سنتی یعنی عمل با تیغ جراحی استفاده می کنند و از روش های نوین یعنی روش لیزری استفاده نمی کنند. جهت اطلاع دقیق از قیمت عمل بواسیر در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش تعرفه های پزشکی در سال 1403

برای سال 1403 شورای عالی بیمه افزایش تعرفه 46% در نظر گرفته بود که پس از کش و قوس‌ فراوان توسط هیات دولت رد شد و سپس با افزایش 35% به تصویب دولت رسید. پس برای امسال یعنی سال 1403 تمامی تعرفه های پزشکی از جمله عمل بواسیر و هزینه های جانبی آن تا 35% افزایش قیمت داشته است. در ادامه قیمت دقیق عمل جراحی را در بیمارستان های دولتی و خصوصی را شرح می دهیم با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: هزینه جراحی بواسیر با لیزر چقدر است؟

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی چقدر است؟

هزینه عمل بواسیر در سال 1403 باتوجه به این که تحت پوشش بیمه باشید یا خیر قیمت متفاوتی دارد که در زیر به صورت کامل شرح داده ایم.

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی با بیمه چقدر است؟

در صورتی که تحت پوشش بیمه باشید هزینه عمل بواسیر به مراتب خیلی کمتر است. در سال 1403 قیمت دقیق عمل بواسیر با بیمه به نوع بیمه شما و نوع بیمارستان بستگی دارد. و همچنین لازم به ذکر است که دوره نقاهت عمل بواسیر سنتی در بیمارستان ها طولانی است و تا چند هفته لازم است در خانه استراحت کنند و سرکار نروند.

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی بدون بیمه چقدر است؟

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان دولتی بدون بیمه در سال 1403 از 3 میلیون تومان است. این هزینه شامل بستری شدن در بیمارستان، هزینه جراح، هزینه بیمارستان و… می شود. که درمان بواسیر باتیغ و به صورت سنتی است.

بیشتر بخوانید: هزینه درمان شقاق با لیزر چقدر است؟ قیمت در سال 1403

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان خصوصی

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان خصوصی چقدر است؟

در بیمارستان خصوصی هزینه خیلی بالاتر از بیمارستان دولتی است قیمت بیمارستان های خصوصی با توجه به نوع و امکانات بیمارستان متفاوت است.

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان خصوصی با بیمه چقدر است؟

نکته که وجود دارد بیمارستان های خصوصی هر بیمه ای را قبول نمی کنند و طرف قرارداد با بعضی بیمه ها هستند. و نکته ای بعدی هزینه که بیمه پوشش می دهد به اساس نرخ بیمارستان های دولتی است. یعنی مقدار کمی از هزینه بیمارستان های خصوصی را پوشش می دهد. هزینه جراحی بواسیر در بیمارستان خصوصی با بیمه به نوع بیمه شما (تکمیلی یا تامین اجتماعی) بستگی دارد. متاسفانه بیمه سلامت هزینه عمل بواسیر در بیمارستان خصوصی را تحت پوشش قرار نمی دهد و باید به بیمارستان دولتی مراجعه کنید.

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان خصوصی بدون بیمه چقدر است؟

حداقل هزینه برای عمل بواسیر در بیمارستان های خصوصی بدون بیمه از 5 میلیون تومان است. که دربعضی هتل بیمارستان های مجهز و سرشناس در تهران ممکن است بالاتر از این مقدار باشد. پس اگر قصد عمل جراحی بواسیر در بیمارستان خصوصی را داریدحداقل هزینه 5 میلیون تومان را برای عمل در نظر بگیرید. پیشنهاد می شود قبل از عمل از بیمارستان مورد نظر هزینه عمل را جویا شوید.

بیشتر بخوانید: معرفی 6 عمل بواسیر به همراه هزینه آن در سال 1403

هزینه عمل بواسیر با لیزر در تهران

در تهران عمل بواسیر با لیزر فقط در کلینیک ها تخصصی بواسیر انجام می شود. در این کلینیک ها از لیزر پرتوان co2 برای درمان بواسیر استفاده می شود که در 20 دقیقه به صورت سرپایی بواسیر داخلی و خارجی لیزر می شود و درمان می شود. پوینت مثبتی که درمان لیزری دارد این است که دقت بالایی دارد و احتمال بروز عارضه هایی مانند بی اختیاری مدفوع وجود ندارد. همچنین از ویژگی های مثبت درمان لیزر دوره نقاهت بسیار کم آن است که بلافاصله می توانید بعد از عمل به سرکار برگردید چرا که در این نوع درمان از بی حسی موضعی استفاده می شود. (مانند بی حسی که در دندان پزشکی استفاده می شود)

هزینه عمل بواسیر با لیزر در کلینیک های تهران از 8 میلیون تومان است

در کلینیک التیام نشیمنگاه هزینه 4 میلیون برای درمان بواسیر با لیزر گرفته شده است.

 

آیا درمان لیزری بواسیر تحت پوشش بیمه است؟

به صورت کلی درمان های لیزری در کشور تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. اما در کلینیک التیام نشیمنگاه با توجه به نوع بیمه شما در شرایطی بتوان تا حدودی از هزینه عمل را تحت پوشش بیمه قرار داد.

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب