کلینیک درمان بواسیر با لیزر در تهران

کلینیک درمان بواسیر با لیزر در تهران با فقط 4 میلیون

بواسیر یک بیماری شایع نشیمنگاهی است که بسیاری از افراد را درگیر می کند. در واقع بواسیر یا هموروئید در بین بیماری های کولورکتال رتبه اول را دارد. به طور معمول سه شبکه هموروئید در انسان وجود دارد. این شبکه‌ ها بخش طبیعی کانال مقعد هستند و دو وظیفه اصلی دارند، از مخاط کانال مقعد محافظت می ‌کنند و با بستن کانال مقعد در زمان استراحت از بی ‌اختیاری جلوگیری می ‌کنند. از درد و سوزش مقعد تا خونریزی هنگام اجابت مزاج در بیماری بواسیر دیده می شود و باعث آزار و ناراحتی افراد می شود. درمان بواسیر با لیزر یکی از بهترین روش های درمانی است که در کلینیک های خصوصی تهران با کمترین درد و عوارض انجام می شود.

 

درمان بواسیر با لیزر در کلینیک در تهران

بواسیر اکنون به روش های مختلفی درمان می شود. از دارو درمانی گرفته تا جراحی سنتی و لیزر روش های درمان بواسیر هستند. در بین روش های موجود، درمان بواسیر با لیزر فقط در کلینیک های خصوصی تهران انجام می شود. زیرا مراکز درمانی دیگر هنوز مجهز به تکنولوژی لیزر برای درمان این بیماری نیستند.

moshavere

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.

چرا درمان هموروئید با لیزر؟

درمان هموروئید با لیزر یک روش کم تهاجمی و کوتاه مدت است. دقت بالای لیزر آسیب به بافت های اطراف را به حداقل رسانده و فقط وریدهای هموروئیدی را هدف قرار می دهد. لیزر بواسیر با بی حسی موضعی انجام می شود و درد و خونریزی کمتری نسبت به جراحی سنتی دارد. علاوه بر این دوران نقاهت کوتاهی دارد و شما خیلی زودتر می توانید به زندگی عادی خودتان برگردید.

 

معرفی کلینیک التیام نشیمنگاه در غرب تهران

کلینیک التیام نشیمنگاه واقع در غرب تهران یکی از مراکز درمانی معروف و معتبر برای درمان انواع بیماری های نشیمنگاهی است. در این کلینیک جدیدترین متدهای درمانی برای بهبود سریع بیماری های نشیمنگاهی مختلف توسط جراحان مجرب آن بکار گرفته می شود. محیط بهداشتی و دوستانه این کلینیک آرامش خاطر را برای بیماران فراهم کرده و اطمینان می دهد که مشکلات آنها در کوتاه ترین زمان ممکن درمان خواهد شد.

بخوانید: آموزش قدم به قدم درمان بواسیر در 4 مرحله

مزیت درمان بواسیر در کلینیک التیام نشیمنگاه؟

کلینیک التیام نشیمنگاه با کادر درمانی مجرب و بهترین تکنیک های درمانی همه روزه و حتی روزهای تعطیل در خدمت مراجعه کنندگان است. در این کلینیک درمان بیماری های نشیمنگاهی مختلف با هزینه کمتر و از 4 میلیون تومان شروع می شود. در حالیکه هزینه درمان این بیماری ها در سایر کلینیک های خصوصی حداقل 7 تا 10 میلیون تومان است. کلینیک التیام نشیمنگاه از جدیدترین تکنولوژی ها برای درمان بیماران استفاده کرده و محیط آرام و بهداشتی و پرسنل آموزش دیده این کلینیک تجربه ای فوق العاده را برای شما رقم خواهد زد.

لیزر هموورئید

پزشکان کلینیک التیام نشیمنگاه؟

کادر درمانی مجرب کلینیک التیام نشیمنگاه متشکل از پزشکانی با تجربه در زمینه بیماری های نشیمنگاهی است. پزشک مجموعه متخصص جراح عمومی و کولورکتال و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران است. دو جراح عمومی با تجربه و مجرب نیز در این مرکز مشغول به فعالیت هستند. شما می توانید قبل از جراحی برای مشاوره به صورت حضوری مراجعه کرده یا تماس تلفنی حاصل نمایید.

بخوانید: عمل بواسیر با لیزر در کرج با قیمت آن در 1403

هزینه درمان بواسیر در کلینیک التیام نشیمنگاه؟

هزینه درمان بواسیر با لیزر در کلینیک التیام نشیمنگاه با بهترین دستگاه های لیزر فقط 4 میلیون تومان است. دریافت هزینه کمتر در این کلینیک به دلیل درک شرایط مراجعه کنندگان در شرایط کنونی بوده و نوع و کیفیت خدمات هیچ تفاوتی با سایر کلینیک ها ندارد. علاوه بر این هزینه کمتر خدمات ارائه شده در این کلینیک کمک می کند افراد بیشتری بتوانند از مزایای لیزر درمانی بیماری های نشیمنگاهی بهره مند شوند.

 

آیا عمل بواسیر با لیزر سرپایی و بدون درد است؟

عمل بواسیر با لیزر به صورت سرپایی انجام شده و به دلیل تزریق بی حسی موضعی در طول عمل شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد. لیزر درمانی بواسیر نیاز به بستری ندارد و شما پس اتمام جراحی می توانید به منزل برگردید. درد پس از عمل در مقایسه با جراحی سنتی بسیار کمتر بوده و با مسکن کاملا قابل کنترل است. بهبودی با لیزر درمانی سریع تر صورت می گیرد بنابراین درد و ناراحتی شما به سرعت کاهش خواهد یافت.

بخوانید: لیزر بواسیر در تهران با هزینه آن در سال 1403

بعد لیزر بواسیر چقدر استراحت لازم است؟ کی به سرکار برگردم؟

لیزر بواسیر دوره نقاهت کوتاهی دارد و کمتر از یک هفته شما به زندگی عادی برگشته و می توانید به سر کار خود برگردید. در واقع یکی از مزایای اصلی لیزر درمانی بواسیر عدم نیاز به استراحت طولانی در منزل است که ممکن است در کار و زندگی شما اختلال ایجاد کند. بنابراین اگر فرد پرمشغله ای هستید لیزر بواسیر بدون هیچ اختلالی در کار و زندگی شما کمک می کند از این بیماری خلاص شوید.

لیزر هموورئید

عوارض این شیوه؟؟

لیزر بواسیر با تمام مزایایی که نسبت به روش جراحی سنتی دارد مانند هر جراحی دیگری بسته به سن بیمار، سوابق پزشکی، شدت هموروئید و مهارت جراح ممکن است عوارضی داشته باشد. این عوارض بسیار نادر هستند و با مراقبت های بعد از لیزر بواسیر می توانید از عوارض بعد عمل پیشگیری کرده یا آنها را کاهش دهید. مهمترین عوارض لیزر بواسیر عبارتند از:

  • بی‌اختیاری در دفع مدفوع
  • خارش و درد مقعد
  • خونریزی خفیف
  • آبسه مقعدی

بخوانید: معرفی روش های درمان سریع بواسیر در خانه

درباره عمل بواسیر در بیمارستان بیشتر بدانید

عمل بواسیر در بیمارستان به روش سنتی و تحت بیهوشی عمومی صورت می گیرد. زیرا هیچ بیمارستان خصوصی یا دولتی مجهز به تکنولوژی لیزر برای درمان بواسیر و سایر بیماری ها نشیمنگاهی نیست.

هزینه عمل بواسیر در بیمارستان بسته به اینکه تحت پوشش بیمه هستید یا خیر متفاوت است. در بیمارستان خصوصی هزینه عمل بواسیر از 5 میلیون است. در بیمارستان دولتی عمل بواسیر از 3 میلیون شروع می شود.

علاوه بر این باید هزینه یک یا دو شب بستری در بیمارستان را نیز به دلیل استفاده از بیهوشی عمومی بپردازید. با توجه به این موارد هزینه عمل سنتی بواسیر بسیار بیشتر از لیزر درمانی بوده و شما درد و ناراحتی بیشتری را نیز تجربه خواهید کرد. علاوه بر این دوران نقاهت طولانی تری داشته و مجبور هستید زمان زیادی را در منزل استراحت کنید.

 

منبع:

https://www.thedailystar.net/star-health/news/laser-hemorrhoid-treatment-novel-safe-and-promising-approach-3143926

کلینیک التیام نشیمنگاه
کلینیک التیام نشیمنگاه

در کلینیک التیام نشیمنگاه، بیماری های نشیمنگاهی شامل هموروئید یا بواسیر ، شقاق مقعدی یا فیشر ، کیست مویی یا سینوس پیلونیدال، فیستول ، پرولاپس رکتوم، آبسه مقعدی و زگیل های ناحیه مقعدی و تناسلی به صورت تخصصی زیر نظر جراح عمومی و کولورکتال توسط جدیدترین متد ها از جمله لیزر پرتوان بدون درد و خونریزی درمان می شوند. در صورت نیاز به مشاوره حتما در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط پزشک در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

دریافت مشاوره و نوبت

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت در کلینیک التیام نشمنگاه شماره خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

form-all

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان بیماری های بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول و آبسه مقعدی با لیزر CO2 بدون درد و خونریزی از 4 میلیون تومان پاسخگویی از 9 صبح تا 11 شب - در ساعات غیر اداری فرم مشاوره را پر کنید

X
پیمایش به بالا
از 9 صبح تا 11 شب